lvbetglowna

Dziś na łamach naszego bloga internetowego poruszymy kwestię rejestracji u najnowszego bukmachera internetowego, jaki zawitał w naszym kraju. Mowa tutaj oczywiście o marce LvBet.pl, jaka świadczy swe zakłady bukmacherskie, na obszarze naszego kraju.

Proces rejestracji – od czego zaczynamy ?

Żeby przyzwoicie przybliżyć wszelkim osobom tematykę naszego obecnego materiału, sprawdzimy i przejdziemy bieg rejestracji razem z naszymi widzami. Razem opiszemy pełny proces, a także przejdziemy wszystkie konieczne etapy wspólnie.

Co potrzebujemy do rejestracji ?

Wszystkie nasze informacje teleadresowe, jak i również zeskanowany dowód osobisty, który jest wymagany od bukmachera już w ciągu rejestracji konta. Wszystko z uwagi na Polskie pochodzenie firmy, która będzie w naszym kraju, odprowadzać podatki za nas, od wygranych, jakie będziemy otrzymywać w tym serwisie transakcyjnym.

Rozpoczynamy rejestrację na LvBet.pl

1. Wchodzimy na stronę serwisu, czyli https://lvbet.pl
2. Po prawej, górnej stronie serwisu, zlokalizujemy przycisk „Rejestracja” który istotnie naciskamy.
3. Ważne! Jeżeli nic nam się nie wyświetla, sprawdźmy dodatek AdBlock w naszej wyszukiwarce i odznaczmy blokowanie reklam na stronie lvped – w tym momencie przedstawi się nam formularz rejestracyjny!
4. Wypełniamy wszystkie pola wedle obrazka, jaki zobaczymy u dołu:

lvbet1

5. Pamiętajmy o tym, aby dorzucić skan dowodu osobistego, aby móc przejść dalej, w ciągu mechanizmu rejestracyjnego.

6. Klikamy „Rejestracja” i czekamy na e-mail aktywacyjny, jaki pojawi się na naszym adresie e-mail, jaki zaznaczyliśmy w trakcie rejestracji.

7. Po kliknięciu w linka aktywacyjny naszego konta, zdołamy w pełni korzystać z usług dostępnych na serwisie lvbet.pl

Podsumowanie tematu rejestracji.

Jak widać, właśnie przebrnęliśmy przez proces rejestracji klienta na serwisie lvbet.pl – nie jest on złożony, stąd cała rejestracja trwa dosłownie kilka minut. Mamy nadzieję, że nikt z naszych odbiorców nie będzie miał problemu z powyższym mechanizmem rejestracyjnym.

W wypadku potrzeby, służymy wsparciem w komentarzach pod tym poradnikiem. Życzymy podobnie naszym użytkownikom wielu wygranych!