Ruletka Amerykańska

Ruletka Amerykańska
ruletka
Ruletka Amerykńska jest jedną z najprostszych gier hazardowych w kasynie. Wszystko co musisz zrobić to spocząć wygodnie i cieszyć się rozpoczętą rozgrywką. Opanowanie jakichkolwiek algorytmów nie jest tu konieczna.

historia_ruletki_usa_2Celem gry jest prawidłowe obstawienie jakie pole wytypuje kulka po zatrzymaniu się na kole Ruletki. Pierwszym czynem podczas gry w Ruletkę online jest wytypowanie wartości żetonów którymi chcesz zagrać. Następnie należy wskazać na wybrany dowolnie obszar na stole ruletki aby umieścić tam wyznaczone żetony. Mamy jeszcze perspektywę powiększenia bądź ewentualnie zmniejszenia kwoty zakładów oraz wybranie kolejnych pól które chcemy obstawić.

Ostatnim krokiem jest już tylko kliknięcie właściwego przycisku który włączy obracające się koło ruletki. Jeśli kulka zatrzyma się na wytypowanym przez Ciebie polu, wygrałeś! Główną rozbieżnością między wersją amerykańska a europejską jest inny wygląd stołu do gry.

Został on sporządzony po to aby przyspieszyć rozgrywkę. Amerykański wariant różni się od ruletki europejskiej jeszcze jednym ważnym faktem, obok szablonowych 36 pól i zera, znajduje się dodatkowe zero (oznaczane jako 00), które niewątpliwie zwiększa przewagę kasyna nad zawodnikiem.

Comments are closed.