Systemy gry w ruletkę
h_ruletka
Zdania na temat używania strategii podczas gry w ruletce są podzielone. Niektórzy polegają na swoim szczęściu i intuicji , inni natomiast potrafią obserwować koło ruletki przez dłuższy okres by potem obstawić na numery które wypadały wcześniej. Przez lata opracowywane są różne strategie które pozwolą graczom wygrać z kasynem. Niżej przedstawimy niektóre z nich:

p_martingaleSystem Martingale- Podstawowe zasady tego systemu są niezwykle proste. Na starcie stawiamy niewielką sumę na wybrany przez nas kolor, np. 1 EUR. Gdy uda nam się wygrać, mamy już 2 EUR co oznacza zysk równy 1 EUR. Jeżeli gracz przegra, kolejną stawkę należy podwoić.

 

 

 

 

p_fibonacciSystem Fibonacciego – należy do najpopularniejszych i najstarszych systemów. Podstawą systemu jest ciąg Fibonacciego, tj. każda liczba to suma dwóch poprzednich: 1,1,2,3,5,8,… Zatem gracz obstawia postępując według tego właśnie ciągu, a przy każdej przegranej należy dopisać liczbę ciągu Fibonacciego i kolejna stawka powinna wynieść tyle ile wynosi kolejna liczba.

 

 

 

System Parlay- Cechuje go bardzo agresywna strategia gry. Działa on na zasadzie piramidy. Przy czym nieustannie należy obstawiać ten sam kolor. Przy wygranej na kolejną stawkę obstawiasz wygraną wraz z pierwsza sumą.