Wygrane w ruletce

ruletka_4
Ruletka wiąże się z ogromną różnorodnością możliwych w niej zakładów. Poznanie oferty zakładów dostępnych w tej grze hazardowej to coś od czego powinien rozpocząć rozgrywkę każdy klient kasyna.

wygranaNie mniej ważne jest również zapoznanie się z wysokością wygranych przy danym zakładzie. Pierwszą kategorią są zakłady wewnętrzne, w których gracze stawiają żetony na konkretne numery bądź na linie pomiędzy nimi znajdujące się we wewnętrznym zakresie stołu.

Zatem wypłata za zakład na pojedynczy numer, wliczając 0 to 35:1, obstawienie na dwa sąsiadujące ze sobą numery natomiast to wygrana 17:1. Są to najbardziej dochodowe zakłady. Dzięki obstawaniu na trzy liczby jest wypłata 11:1, natomiast czterech 8:1. Zakłady zewnętrzne cechuje mniejsze ryzyko. Tutaj można obstawić na kolumny liczb, gdzie wypłata jest 2:1.

Największe szanse na zwycięstwo mamy jednak, gdy obstawiamy kolory(czarny, czerwony), liczby parzyste i nieparzyste oraz na pierwsze i drugie 18 liczb znajdujących się na kole ruletki(1-18,19-36). Przy tych zakładach wygrana jest najmniejsza, aczkolwiek najbardziej prawdopodobna.

Comments are closed.